Chaty a chalupy k pronajmutí - Vysočina

 

Chalupa Vysočina

 
Chalupa Vysočina - pohled zvenkuChalupa Vysočina - obývací pokoj s krbem
Chalupa Vysočina - pokojChalupa v Odranci - Vysočina - pokojChalupa Vysočina - kuchyňChalupa k pronajmutí na Vysočině - jídelní stůlChalupa Vysočina - krbChalupa Vysočina - koupelnaChalupa Vysočina - posezeníChalupa Vysočina - venkovní krb a pískovištěChalupa Vysočina - venkovní krbChalupa Vysočina - venkovní posezeníChalupa Vysočina - pohled zvenkuChalupa Vysočina - pohled zvenku
 

CENA PRONÁJMU

Chalupa Vysočina - kód: zr14

 

chalupa v sezoně                             

9.900 Kč/týden

chalupa v mimosezoně

6.700 Kč/týden

chalupa na víkend   

3.500 Kč/2 noci

silvestr  - pobyt na týden

12.500 Kč/týden

 

Sezona je červenec a srpen, vánoce. U silvestrovských pobytů majitel požaduje rodiny, popř. klidnou skupinu a nepřekračovat počet lůžek.
Na místě se hradí spotřebovaná elektrická energie, spotřebované dřevo do krbu a rekreační poplatek (5 Kč/osoba/den).

 

 

 

 

______________________________________________________________________________

 

Tipy na romantickou dovolenou

 

Romantická dovolená u moře

 

Asi bude většina čtenářů souhlasit, že nejromantičtější je pobřeží v Chorvatsku. A nejvíc romantiky zažijete na jadranských ostrovech, kde najdete klidná místa a širokou nabídku ubytování v soukromí,"robinzonády", apartmánů přímo u moře, ubytovat se lze dokonce i na majácích. Jiné je pobřeží v Itálii. Pobřeží zde není tak členité a zapomenutých zákoutí je asi o něco méně. Ale i zde najdete zajímavé apartmány - a to nejen na pobřeží.

 

Dovolená na horách

Prozatím přinášíme tipy na dovolenou na horách od sousedů - z Rakousko a Slovenska. Zajímavé ubytování najdete i v Itálii.

 

Wellness a romantika

I to má své kouzlo! Zejména, když slunko přestane hřát už i nám blízkých moří. v listopadových plýskanicích se jet vyhřát do horké vody a nechat si rozmazlovat těšlo i duši - najděte si romantický pobyt nebo přímo wellnes pobyt podle svého gusta. Podívejte se na nabídku wellnes hotelů.

 

 

 

Všechna práva vyhrazena © Česká Pohoda - www.ceskapohoda.cz